Zawód „MATKA POLKA” to dopiero jest wyzwanie!!! Wymaga odpowiedzialności, wytrwałości  i wielu wyrzeczeń.  Dopiero teraz,  gdy zostałam Podwójną Matką Polką  mogę z czystym sumieniem powiedzieć, iż rozumiem ludzi mających dzieci. Mogę nawet stwierdzić, że zawód ten jest bardzo ciężki, ale ile trudu i poświęceń od nas wymaga, tyle samo,  a nawet i więcej daje nam radości, satysfakcji, poczucia spełnienia .Według mnie DZIECI=ŻYCIE, MIŁOŚĆ, CEL, MOTYWACJA.

Od 2maja 2012 roku  jestem szczęśliwą  mamą  bliźniąt: Majeczki i  Tomeczka. Dopiero teraz wiem jak dzieci mogą przewartościować nasze życie, jak mogą zmienić nasze poglądy, zachowania. Jak błahymi problemami wydają się nam te, które kiedyś rozważaliśmy, analizowaliśmy-będąc jeszcze bezdzietnymi. Macierzyństwo zainspirowało mnie do stworzenia tejże strony. Chciałam, aby w jednym miejscu znajdowały się podstawowe informacje na temat  rodziców i ich pociech. Będąc jeszcze w ciąży buszowałam w internecie głodna wszelkich informacji . Nie wiedziałam jak należy spakować się do szpitala, jak pielęgnować  noworodka. W dzisiejszych czasach  internet jest bogaty w różnego rodzaju informacje, nie zawsze są one poparte o doświadczenie, praktykę. Dlatego też, ta strona to zbór moich doświadczeń, mojej wiedzy, którą zdobyłam podczas wizyt położnej, czytania ciekawych czasopism, książek, czy też rozmów z innymi doświadczonymi mamami.

Mam nadzieję, iż na tej stronie znajdziecie wszystko to, co jest potrzebne dla zaspokojenia wiedzy na temat dziecka i nie tylko. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służę pomocą. Dziś wiem, że mój strach był niepotrzebny, że wiele rzeczy przychodzi  naturalnie, że nasza  intuicja rodzi się  wraz z nadejściem naszych pociech. Nasz zmysł rodzicielski podpowiada nam wiele rzeczy, jednak według mnie warto poszerzać swoją wiedzę i być nie tylko KOCHAJĄCYM , ale  i ŚWIADOMYM RODZICEM.