Tak dzieci z zaciekawieniem oglądają bajkę, chwili nie mogą usiedzieć na miejscu a jak nie ma czegoś co przykułoby ich na miejscu dopiero wiercą się i latają.

 

Taniec nowoczesny w wykonaniu Majki i Tomka.

Czytaj więcej: Taniec przed lustrem

Ostatnie wydarzenia  przyczyniły się do obudzenia moich smutnych refleksji. Często o tym myślę, chociaż staram się zagłuszać te myśli w wirze codziennych obowiązków, ale jednak nie da się uciec od paraliżującego  strachu o swoje dziecko, dzieci. Kiedyś mądra osoba powiedziała mi, że lęk i strach o swoje dziecko rodzi się w momencie z narodzinami tego dziecka i nie kończy się w dniu uzyskania jego pełnoletności. O nie!! Ten lęk trwa do końca Twych lub niestety Jego dni ....

Czytaj więcej: Wszechobecny strach

Święta Bożego Narodzenia kojarzą mi się z magią, nostalgicznym i urokliwym klimatem spędzonym wśród bliskich. Jednak dzisiejszy świat pełen gonitwy i pośpiechu, potrafi wypaczyć i wypatroszyć wszystko z wszystkiego. W sklepach nie zdążą zejść z półek znicze a już obok nich stoi urokliwy Mikołaj i choinka.

Czytaj więcej: W pośpiechu nie zgubmy Magii Świąt...

Dzięki Kasiu, za nominację i pamięć o mnie. Nie przepadam za łańcuszkami, ale Twej osobie nie można odmówić:) Swoją drogą tych, co nie odwiedzili  Twej strony- zapraszam.

http://prowincjonalnamatka.blogspot.com/

Czytaj więcej: Nominacja - Liebster Blog Award